Pro vyhledávání je nutné zadat minimálně 3 znaky

Zákaznická podpora
+420 465 620 973, prodej@celar.cz
Po-Pá 7:30 - 17:00, So 8:00 - 11:00 hod.

Nákupní košík je prázdný

Volná místa

PRODAVAČKA

POUZE PRO OZP 1,2 nebo OZZ - chráněná dílna

NÁSTUPNÍ BONUS 5000 Kč, 100% příplatek za sobotu, pracovní sobota jednou za 14 dní

- zkrácený úvazek: 5,35 h

- místo výkonu práce: Družstevní č.p. 146, 561 51 Letohrad

- nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží na prodejně, příjem a zpracování objednávek, komunikace se zákazníky, eshop, práce na PC

POŽADUJEME: komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilita

NABÍZÍME: nástupní bonus 5000Kč, 100% příplatek za sobotu (1 sobota pracovní a 1 sobota volná), měsíční obratové prémie, roční prémie, 23 dní dovolené, stravenkový paušál 100Kč/den, stravování v místě, slevy na naše zboží, pravidelná pracovní doba, čisté pracovní prostředí, kvalitní technické zázemí, práce v přátelském kolektivu rodinné firmy

Přihlásit
PřihlásitRegistrace